English
اطلاعات تماس
 
تلفن: 26913084 - 26913073
نمابر: 26758617
آدرس دبیرخانه: تهران، پاسداران، میدان هروی، خیابان وفامنش، بالاتر از دادگاه های تجدید نظر استان تهران، بن بست آبنوس، پلاک 29، طبقه سوم، واحد 6
پست الکترونیکی: iranjurisunion90@gmail.com
کد پستی:
مشاهده خبر
کارگاه آموزشی حقوق و اخلاق پرستاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، کارگاه آموزشی حقوق و اخلاق پرستاری روز پنجشنبه مورخ چهاردهم تیرماه با حضور دانشجویان دوره دکترای پرستاری و بهداشت باروری و سایر علاقمندان در دانشکده پرستاری برگزار شد.

این کارگاه که به همت مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی دانشگاه برگزار شد، دکتر محمود عباسی دانشیار و رییس مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی دانشگاه با ارایه یک دوره فشرده اخلاق و حقوق پرستاری تلاش نمود به تبیین مباحث حقوق و اخلاقی حاکم بر پرستاری بپردازد و مخاطبین را با مباحث مورد نیاز آنان و مخاطراتی که منجر به مسوولیت آنان می شود آشنا نماید. در این کارگاه مفهوم شناسی اخلاق پرستاری، عناوین و موضوعات مورد مطالعه در اخلاق پرستاری، چگونگی مدیریت اخلاقی امور پرستاری، مباحث نوین ارتباط پزشک و بیمار و پرستار، قواعد اخلاقی و حقوقی حاکم بر حرفه پرستاری، استانداردهای پرستاری، مسوولیت های ناشی از حرفه پرستاری اعم از مسوولیت اخلاقی، مدنی، انتظامی و کیفری و مراجع رسیدگی به آن و ... مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به سوالات و ابهامات حاضران پاسخ داده شد. در این کارگاه، دانشجویان با طرح چالش ها و مشکلات اخلاقی و فقهی و حقوقی حرفه خود و تحولات نوینی که در این زمینه ها صورت گرفته خواستار تبیین آن از سوی مدرس کارگاه شدند که به تفصیل به سووالات آنان پاسخ داده شد.

 

 

 

روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های علمي گروه حقوق ایران

تاریخ انتشار: 1397/04/15 - 22:5
شناسنامه انجمن

اتحاديه انجمن هاي علمي گروه حقوق ايران

The Union of Scientific Associations of Iran Law Group

 
طراحی و اجرا : شرکت آداک